Квиз знања из физике, хемије и биологије

Поводом обележавања Дана школе, ученици VIII разреда такмичили су се у квизу знања из физике, хемије и биологије. Квиз је одржан 22.01.2019. у конференцијској сали. Учесници квиза били су подељени у четири екипе. Сваку екипу чинило је по троје ученика из једног одељења, које су се такмичиле у четири игре: „Питалице“, „Спајалице“, ,,Асоцијације“ и „Ребуси“ и „Проблемски задатак из хемије и физике“. Све екипе показале су завидно знање из поменутих предмета и борба је била неизвесна до проблемског задатака. Задатак су с најуспешније решили ученици 8-1 одељења и заслужено победили. Екипу ученика 8-1 одељења чинии су Димитрије Милчев, Анђелина Костић и Милица Ђорђевић.
Члановима победничке екипе биће уручене похвалнице и пригодне награде на Савиндан у понедељак, 27. јануара.

Квиз су осмислили и реализовали наставници: Росица Ристић, Весна Илић, Соња Стефановић, Виолета Петровић Поповић, Наташа Ристић и Мирослав Живковић.