Место где су деца на првом месту!
Еко календар

Још догађаја…

Еко школа
Активи и тимови
Категорије вести
Архива вести

Дана 27.1.2019. године у школи у Бериловцу, одржана је приредба и свечана вечера поводом Дана школе, Савиндана.

Приредбу су припремале учитељица Светлана Здравковић, вероучитељица Сања Ставрић, наставница енглеског језика Марија Костић и учитељица Наташа Ћирић.

Уз пројекцију видео-бима, сви рецитали су пропраћени адекватном музиком, деца су играла, певалa, глумила, а било је и хумористичког дела у коме се и шалимо и говоримо о модерним временима и религиозној моди.

осебно захваљујемо колегиници Анити Николић на помоћи око костима ученика, јер су све девојчице биле обучене у народне ношње, и то је дало посебан изглед целокупној приредби.

Приредби је присуствовао директор школе, а и наше “ Добре виле“.
Иза приредбе отац Петар Крстић је извршио обред резања колача, и наставили смо дружење на свечаној вечери.

У оквиру пројекта UNICEF-a, из Тима за превенције осипања деце, обезбеђени су пакетићи деци са школским прибором, који су подељени после приредбе, и финансијски је помогнуто послужење деце , као и помоћ колективу пошто колачара није било, па је сам колектив удружено обезбедио из својих средстава послужење на свечаној вечери.

Мој есДневник

Погледајте