Место где су деца на првом месту!
Еко календар

Још догађаја…

Еко школа
Активи и тимови
Категорије вести
Архива вести
Тања Петровић
наставник српског језика
Бобана Алексов Влатковић
наставник српског језика
Борка Станисављевић
наставник српског језика
Маријана Костић
наставник српског језика
Марија Тошић
наставник српског језика
Ирена Гавриловски Ицић
наставник српског језика
Драгана Васић
наставник француског језика
Маја Јончић
наставник француског језика
Александра Маринковић
наставник француског језика
man-7-large
Марко Миленов
наставник енглеског језика
Бојана Манић
наставник енглеског језика
Марија Костић
наставник енглеског језика
Марија Геров Стојановић
наставник енглеског језика
Јелена Ћирић
наставник енглеског језика
Милена Радић
наставник математике
Данијела Николић
наставник математике
Љубинка Ђурић
наставник математике
Соња Гроздановић
наставник математике
woman-13-large
Андријана Тасић
наставник математике
Драган Манчић
наставник физике
Наташа Ристић
наставник физике
Весна Илић
наставник хемије
Виолета Петровић Поповић
наставник хемије и биологије
Росица Ристић
наставник биологије
Соња Стефановић
наставник биологије
Саша Ћирић
наставник географије
Весна Видачић
наставник географије
Јадранка Костић
наставник географије
Зоран Васић
наставник историје
Давор Лазаревић
наставник историје
Тијана Мијалковић
наставник историје
Маја Карапанџић
наставник техничког образовања
Бојан Милановић
наставник техничког образовања
Виолета Ћирић
наставник музичке културе
Јелена Лазаревић
наставник музичке културе
Јовица Илић
наставник ликовне културе
Милица Лилић
наставник ликовне културе
Радмила Манчић
наставник физичког васпитања
Бојан Митровић
наставник физичког васпитања
Мирослав Ранчић
наставник физичог васпитања
Сузана Манић
наставник информатике
Владимир Ристић
наставник информатике


woman-77
Јелена Лазаревић
наставник верске наставе
Биљана Мијалков
наставник верске наставе
Драгана Ђорђевић
наставник географије
man-7-largeЖељко Ђорђевић
наставник географије

 

Мој есДневник
Е-пријава првака


ПРИЈАВИТЕ ПРВАКА


Детаљније о упису погледајте ОВДЕ

Продужени боравак
ес Дневник
365 Office Education
Припремна настава

Пројекти школе
Распоред звона


Економска и Техничка школа

1.час 14:20 - 15:00
2.час 15:05 - 15:45
3.час 16:05 - 16:45
4. час 16:50 - 17:30
5. час 17:35 - 18:15
6. час 18:20 - 19:00

Пратите нас

  

Школски календар


Такмичења


Мала матура