Место где су деца на првом месту!
Школа за будућност
Еко календар

Још догађаја…

Еко школа
Активи и тимови
Категорије вести
Архива вести

 

МЛАЂИ РАЗРЕДИ:

Први разред:

I-1 – Љубиша Ђорић
I-2 – Нинослава Марковић
I-3 – Наташа Живковић

Други разред:

II-1 – Лидија Митић
II-2 -Сузана Панић
II-3 – Марија Ранчић
II-4 – Братислав Костић

Трећи разред:

III-1 – Ирена Манчић
III-2 – Снежана Гогић
III-3 – Биљана Панић
III-4 – Данијела Илић

Четврти разред:

IV-1 – Весна Лазић
IV-2 – Милица Манић
IV-3 – Драгана Станковић

Издвојена одељења:

I (Крупац) – Гордана Златановић
II (Крупац) – Соња Вучић
III и IV (Крупац) – Душанка Станковић
(Велико Село) – Миша Јовановић
(Велики Јовановац) – Зорица Ђорић
I и III (Бериловац) – Наташа Ћирић
II и IV (Бериловац) – Светлана Здравковић                        II и IV (Извор) – Слађана Видановић
I и III (Извор) – Маринела Ђорђевић

СТАРИЈИ РАЗРЕДИ:

Пети разред:

V-1 – Андријана Тасић
V-2  – Маја Јончић
V-3 – Саша Ћирић
V-4 – Бојана Манић
V-5 (Крупац) – Александра Маринковић

Шести разред:

VI-1 – Радмила Манчић
VI-2 -Тања Петровић
VI-3 – Жељко Ђорђевић
VI-4 (Крупац) – Бојан Митровић

Седми разред:

VII-1 – Маја Карапанџић
VII-2 – Бобана Алексов Влатковић
VII-3 – Наташа Б. Ћирић
VII-4  -Виолета Петровић Поповић
VII-5 (Крупац) – Тијана Мијалковић

Осми разред:

VIII-1 – Наташа Ристић
VIII-2 – Сузана Манић
VIII-3 – Данијела Николић
VIII-4 – Борка Станисављевић
VIII-5 – (Крупац) Соња Гроздановић

 

Припремна настава

Мој есДневник

Погледајте

Упутство за приступање порталу Мој ЕСДневник погледајте ОВДЕ

Е-пријава првака


ПРИЈАВИТЕ ПРВАКА


Детаљније о упису погледајте ОВДЕ

Продужени боравак
ес Дневник
365 Office Education
Пројекти школе
Распоред звона

Преподне

  1. час  08:00 – 08:45
  2. час  08:50 – 09:35
  3. час  09:50 – 10:35
  4. час  10:50 – 11:35
  5. час  11:40 – 12:25
  6. час  12:30 – 13:15

Пoподне

  1. час  13:30 – 14:15
  2. час  14:20 – 15:05
  3. час  15:20 – 16:05
  4. час  16:20 – 17:05
  5. час  17:10 – 17:55
  6. час  18:00 – 18:45
Пратите нас

  

Школски календар


Такмичења


Мала матура