Место где су деца на првом месту!
Еко календар

Још догађаја…

Еко школа
Активи и тимови
Категорије вести
Архива вести
О Тиму  План рада Тима  Кодекс понашања родитеља
 Дан отворених врата Дечији меморандум родитељима   Подсетник за родитеље

♥Тим за сарадњу са породицом♥

УЧИТЕЉИ (Централна школа и издвојена одељења)
 Учитељ Одељење  Дан у недељи  Време пријема родитеља
Лидија Митић II-1  понедељак 2. час
Сузана Панић II-2 уторак  5. час
Марија Ранчић II-3 петак   1. час
Братислав Костић II-4 уторак  4. час
Ирена Манчић III-1  четвртак  4. час
Снежана Гогић III-2 уторак  3. час
Биљана Панић III-3 уторак 2. час
Данијела Илић III-4 петак  2. час
Весна Лазић IV-1 уторак 2. час
Милица Манић IV-2 уторак 3. час
Драгана Станковић IV-3 уторак 4. час
Љубиша Ђорић I-1 среда 5. час
Нинослава Марковић I-2 четвртак 4. час
 Наташа Живковић I-3  среда 3. час 
Марија Николић
Соња Вучић II Крупац среда 1. час
Душанка Станковић III и IV Kрупац  среда 3. час
Гордана Златановић Kрупац четвртак  5. час
Слађана Видановић Извор петак 3. час
Маринела Ђорђевић Извор среда 0. час
Наташа Ћирић  Бериловац уторак  1. час
Светлана Здравковић Бериловац уторак 3. час
Миша Јовановић Велико Село петак 3. час
Зорица Ђорић Велики Јовановац среда 4. час

НАСТАВНИЦИ (Централна школа)
Предметни наставник Предмет Дан у недељи  Време пријема родитеља
Тања Петровић Српски језик  петак 4. час
Бобана Алексов Влатковић Српски језик четвртак  2. час
Борка Станисављевић Српски језик среда 3. час
Маријана Костић Српски језик петак  3. час
Марија Тошић Српски језик уторак  0. час
Бојана Манић Енглески језик среда  6. час
Марија Геров Стојановић Енглески језик четвртак 3. час
Јелена Ћирић Енглески језик уторак 5. час
Марија Костић Енглески језик
Наташа Ћирић Енглески језик четвртак 2. час
Марко Миленов Енглески језик уторак  4. час
Драгана Васић Француски језик четвртак 4.час
Маја Јончић Француски језик понедељак  3. час
Александра Маринковић Француски јрзик среда  6. час
Жељко Ђорђевић Географија петак 4.час
Саша Ћирић Географија четвртак 1. час
Јадранка Костић Географија среда  2. час
Милица Лилић Ликовна култура четвртак  3. час
Јовица Илић Ликовна култура уторак  1. час
Виолета Ћирић Музичка култура петак 2.час
Јелена Лазаревић Музичка култура среда 4. час
Зоран Васић Историја среда  4. час
Давор Лазаревић Историја понедељак  5. час
Виолета Петровић Поповић Биологија понедељак 5. час
Росица Ристић Биологија петак 5. час
Весна Илић Хемија понедељак  7. час
 Мирослав Живковић  Физика петак 17:30-18:00
Наташа Ристић Физика  петак 2. час
Милена Радић Математика
Данијела Николић Математика четвртак  4. час
Андријана Тасић Математика петак 3. час
Љубинка Ђурић Математика четвртак 2. час
Бојан Милановић ТИО среда  4. час
Маја Карапанџић ТИО четвртак 3. час
Мирослав Ранчић Физичко васпитање  петак 4. час
Радмила Манчић Физичко васпитање уторак 3. час
Бојан Митровић Физичко васпитање уторак  2. час
Сузана Манић Информатика и рач. петак  2. час

НАСТАВНИЦИ (Крупац)
Предметни наставник Предмет Дан у недељи  Време пријема родитеља
Ирена Гавриловски Ицић Српски језик  понедељак 2. час
Јелена Ћирић Енглески језик понедељак  7. час
Јелена Лазаревић Музичка култура четвртак  6. час
Милица Ћирић Ликовна култура среда 4. час
Тијана Мијалковић Историја утораак  4. час
Жељко Ђорђевић Географија четвртак 710-740
Соња Стефановић Биологија уторак  2. час
Мирослав Живковић Физика понедељак 7. час
Соња Гроздановић Математика уторак  3. час
Виолета Петровић Поповић Хемија петак  5. час
Драгана Васић Француски језик уторак  5.час
Александра Маринковић Француски језик петак  4. час 
Бојан Милановић ТИО  петак 3.час 
Маја Карапанџић ТИО  среда 2.час 
Бојан Митровић Физичко васпитање среда 3. час
Мој есДневник
Е-пријава првака


ПРИЈАВИТЕ ПРВАКА


Детаљније о упису погледајте ОВДЕ

Продужени боравак
ес Дневник
365 Office Education
Припремна настава

Пројекти школе
Распоред звона


Економска и Техничка школа

1.час 14:20 - 15:00
2.час 15:05 - 15:45
3.час 16:05 - 16:45
4. час 16:50 - 17:30
5. час 17:35 - 18:15
6. час 18:20 - 19:00

Пратите нас

  

Школски календар


Такмичења


Мала матура