Радионице за будуће прваке

У суботу, 5. маја 2018. године, одржане су радионице за будуће прваке у ОШ ,,Свети Сава“. Логопед школе, Јелена Јовановић одржала је за родитеље предавање на тему ,,Језичка спремност детета за полазак у школу“. Тема је примерена интересовањима родитеља јер је полазак у школу један од најважнијих догађаја како за дете, тако и за родитеље. Када је дете спремно и има добру подлогу, оно ће развити позитиван став према школи и школа ће постати место у које радо долази. У току предавања, успостављена је пријатна атмосфера у којој су родитељи имали прилику да питају шта их интересује и да разреше неке дилеме везане за спремност детета за полазак у школу.

Радионице са децом су реализовали учитељи четвртог разреда Наташа Живковић, Нинослава Марковић, Маринела Ђорђевић, Љубиша Ђорић и Јасмина Марковић, као и наставница ликовне културе Милица Лилић.