Додела награда на манифестацији хлеба и сира коју организује Млекарска школа Пирот

Ученици наше школе су и ове године са великим интересовањем учествовали на наградном конкурсу који је расписала Млекарска школа у Пироту под називом ,,Славски колач“. Тако и награде нису изостале. Награђени ученици и њихови наставници данас су присуствовали свечаној додели награда у сали Дома културе у Пироту како би примили заслужене награде.

За литерарни рад награђене су ученице: Хана Јовановић из одељења III-1 чији је ментор учитељица Ирена Манчић и Ања Потић из одељења IV-2 чији је ментор учитељица Милица Манић.

За ликовни рад награђена је ученица Нина Миловић из одељења III-1 чији је ментор учитељица Ирена Манчић.