Оргaнизација наставе на почетку другог полугодишта школске 2021/22. године

You are currently viewing Оргaнизација наставе на почетку другог полугодишта школске 2021/22. године

На основу одлуке МПНТР и Тима за кооординисање и примену превентивних мера у школама, обавештавамо вас да се настава од понедељка 24.01. 2022. године реализује на следећи начин:

1. Ученици од 1. до 4. разреда наставу ће похађати по ПРВОМ МОДЕЛУ – непосредан рад у школи са целим одељењем, према утврђеном распореду.
  2. Ученици од 5. до 8. разреда у издвојеним одељењима у Крупцу и Рсовцима такође наставу похађају по ПРВОМ МОДЕЛУ (непосредан рад са целим одељењем) у преподневној смени.
  3.  За ученике од 5. до 8. разреда у централној школи настава ће бити органозована по ДРУГОМ (КОМБИНОВАНОМ) МОДЕЛУ  на следећи начин:
ГРУПА А од  24.01.2022. прати наставу у школи у понедељак, среду и петак, а уторак и четвртак онлајн преко платформе Мајкрософт Тимс.
– ГРУПА Б од  24.01.2022. године прати наставу у школи у уторак и четвртак, а понедељак, среду и петак онлајн преко платформе Мајкрософт Тимс

Од понедељка 24. 01.2022. године у централној школи:

ПАРНИ РАЗРЕДИ ЋЕ НАСТАВУ ПОХАЂАТИ ПРЕПОДНЕ,  НЕПАРНИ РАЗРЕДИ ПОПОДНЕ.

Желимо свима успешан почетак другог полугодишта!