Чајанка враголанка – дружење предшколаца са ученицима IV разреда

You are currently viewing Чајанка враголанка – дружење предшколаца са ученицима IV разреда
,,Позвао је Мај све бубе на чај, а ми Светосавци позивамо Вас на нашу Чајанку враголанку“ – овако су ђаци четвртаци и њихови учитељи Наташа, Нина и Љубиша позвали драге предшколце вртића Црвенкапа и Невен на весело дружење, чајанку у трпезарији школе.

Три предшколске групе данас су биле гости наше школе. Уз весело дружење, пили су разне укусне чајеве и јели чајне колутиће. Деца IV разреда говорила су стихове о лековитом биљу, пролећу, природи, бубама, гостима на чају, на ливади. Уз прелепу поставку о лековитом биљу, предшколци су уживали и у пригодним поклонима, бубамарама, лептирићима и пчелицама. Сладак им је био први сусрет са школом.

Драги мали ђаци прваци, ДОБРО ДОШЛИ!!!