You are currently viewing Ученик VII-1 Богдан Панић освојио ПРВО место на наградном конкурсу „Avenir – Будућност“  у организацији Француског институтa у Србији

Ученици наше школе били су вредни и током зимског распуста, па је тако ученик 7. разредаБогдан Панић, учествовао на конкурсу који је организовао Француски институт у Србији и освојио, у конкуренцији ученика основних школа из целе Србије, прво место. Назив конкурса је “Аvenir – Будућност”, a идеја конкурса је да млади основци покажу колико знају француски језик и колико им је стало до будућности нашег континента. Тачније, требало је да у свом саставу изложе како замишљају будућност Европе. Богдан и његова наставница и ментор Драгана Васић су замислили и стручном жирију се то допало.

Партнери организатора су Министарство за европске интеграције, Француска амбасада и Мaxicours.com тако да је Богдан освојио и вредне награде, а то су таблет рачунар, електронски читач књига и приступ дигиталној француској платформи Maxicours.com. Идеје учесника могу бити коришћене као закључци Србије који ће бити изнети током конференције за будућност Европе.

Честитамо Богдану и желимо да наши ученици наставе да размишљају о бољем свету и о својој бољој будућности!