You are currently viewing Дан отворених врата: Пријем за будуће прваке и њихове родитеље

Дан отворених врата: Пријем за будуће прваке и њихове родитеље

Почео је упис првака у нову школску годину. То је, свакако, један од најважнијих момената у животу сваке особе. Веома је битно да буде лепо и пријатно искуство, како за децу, тако и за родитеље.

Данас је наша школа отворила врата будућим првацима. Родитељима и деци представили су се директор школе, учитељи и стручни сарадници.

Директор школе је родитељима и деци представио учитеље будућег првог разреда, а стручни сарадници су укратко дали смернице о предстојећем тестирању, уџбеницима, као и препоруке за рад са децом.

Учитељи су децу и родитеље провели кроз просторије наше школе. Упознали су се са трпезаријом где ће деца ужинати, и наравно са учионицама у којима ће деца боравити, учити и дружити се.
Потом су се деца играла са ученицима четвртог разреда и наставницима физичког васпитања у фискултурној сали.

Шаренило се и орило у нашој сали, а насмејана лица деце учинила су да ово буде једно дивно дружење!