Место где су деца на првом месту!
Школа за будућност
Еко календар

Још догађаја…


Еко школа
Активи и тимови
Категорије вести
Архива вести

 

МЛАЂИ РАЗРЕДИ:

Први разред:

I-1 – Ирена Манчић
I-2 – Снежана Гогић
I-3 – Биљана Панић
I-4 – Маринела Ђорђевић

Други разред:

II-1 – Весна Лазић
II-2 – Зорица Ђорић
II-3 – Драгана Станковић

Трећи разред:

III-1 – Љубиша Ђорић
III-2 -Нинослава Марковић
III-3 – Наташа Живковић

Четврти разред:

IV-1 – Лидија Митић
IV-2 – Сузана Панић
IV-3 – Марија Ранчић
IV-4 – Миша Јовановић

Издвојена одељења:

I(Крупац) – Душанка Станковић
II и III (Крупац) – Гордана Златановић
IV (Крупац) – Соња Вучић
IV (Велики Јовановац) – Слађана Видановић
I и III (Бериловац) – Наташа Ћирић
II и IV (Бериловац) – Светлана Здравковић                      I и III (Извор) – Јелена Глигоријевић
II и IV (Извор) – Сања Анђелковић

СТАРИЈИ РАЗРЕДИ:

Пети разред:

V-1 – Маја Карапанџић
V-2 – Бобана Алексов Влатковић
V-3 – Наташа Б. Ћирић
V-4  -Виолета Петровић Поповић
V-5 (Крупац) – Тијана Мијалковић

Шести разред:

VI-1 – Данијела Николић
VI-2  – Сузана Манић
VI-3 – Борка Станисављевић
VI-4 (Крупац) – Мирослав Живковић

Седми разред:

VII-1 – Наташа Ристић
VII-2  – Маја Јончић
VII-3 – Саша Ћирић
VII-4 – Бојана Манић
VII-5 (Крупац) – Александра Маринковић

Осми разред:

VIII-1 – Радмила Манчић
VIII-2 – Тања Петровић
VIII-3 – Жељко Ђорђевић
VIII-4 (Крупац) – Бојан Митровић

 

Е-пријава првака


ПРИЈАВИТЕ ПРВАКА


Детаљније о упису погледајте ОВДЕ

Продужени боравак
РТС – распоред
Моја школа
Мој есДневник

Погледајте

Упутство за приступање порталу Мој ЕСДневник погледајте ОВДЕ

ес Дневник
365 Office Education
Пројекти школе
Распоред звона

Преподне

  1. час  08:00 – 08:45
  2. час  08:50 – 09:35
  3. час  09:50 – 10:35
  4. час  10:50 – 11:35
  5. час  11:40 – 12:25
  6. час  12:30 – 13:15

Пoподне

  1. час  13:30 – 14:15
  2. час  14:20 – 15:05
  3. час  15:20 – 16:05
  4. час  16:20 – 17:05
  5. час  17:10 – 17:55
  6. час  18:00 – 18:45
Пратите нас

  

Школски календар


Такмичења


Мала матура