Васкршњи вашар у селу Извор

У среду, 12. априла 2017. године, одржан је Васкршњи вашар у селу Извор. Учитељице издвојеног одељења школе ,,Свети Сава“ Маринела Ђорђевић и Марија Ранчић су са својим ученицима од првог до четвртог разреда припремиле продајну Васкршњу изложбу. Цео догађај је употпунила приредба посвећена највећем хришћанском празнику. Приредбу и изложбу је посетио велики број ученика централне школе из Пирота, родитељи, баке, деке и мештани села Извор. Маме и баке су припремиле послужење за сву децу. Ученици су са својим учитељицама поново показали велику креативност и љубав према стваралаштву, а у исто време су и поручили- ИМАЋЕМО ОНОЛИКО СРЕЋЕ КОЛИКО ЈЕ ЈЕДНИ ДРУГИМА ДАМО.

Васкршњом изложбом и приредбом, ученици школе у селу Извор су пожелели срећан празник, уз речи ,,ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ- ВАИСТИНУ ВОСКРЕСЕ!“