Обука запослених ,,Имплементација MICROSOFT OFFICE 365 у образовним установама“

У основној школи ,,Свети Сава“ за време викенда организована је обука запослених на тему ,,Имплементација MICROSOFT OFFICE 365 у образовним установама“. Присуствовало је 45 запослених школе који се практично обучили за употребу овог бесплатног пакета намењеног образовним установама у Републици Србији. Обуку су релизовали професори Ђуро Косић и Јелена Смиљанић.

MICROSOFT OFFICE 365 је скуп апликација уз помоћ којих образовне установе , односно сви који учествују у животу и раду школе, могу да их користе ради заједничке сарадње и ефикасније и лакше организације рада, размене информација и података.

Коришћење апликације MICROSOFT OFFICE 365 омогућено је са сваког уређаја-телефона, лаптопа, рачунара посредством интернета. То је и најсигурнији начин чувања података а веома олакшава интерну комуникацију у оквиру школе.

Овом обуком, сви запослени школе су добили своје налоге за рад у програму MICROSOFT OFFICE 365.