Ученици четвртог разреда ОШ ,,Свети Сава“ и предшколци ПУ ,,Чика Јова Змај“ заједно обележавају Дан друштвених игара

У среду, 28.марта у школи ,,Свети Сава“ биће обележен Дан друштвених игара. Ученици четвртог разреда са својим учитељима ће дочекати предшколце из свих објеката ПУ ,,Чика Јова Змај“. Будући ђаци школе ће имати прилику да погледају представу која је припремљена за њих а затим ће се у сали дружити са старијим другарима и играти разне друштвене игре, припремљене за децу узраста до седам година. У припреми ове активности учествовали су сви учитељи и ученици четвртог разреда, са циљем да будућим ђацима школе на занимљив начин представе своју школу, да се деца међусобно зближе и забаве, да увежбају логичке и моторичке способности, да се уче стрпљењу и да прихвате и пораз и победу.