Дан друштвених игара

Ученици четвртог разреда са својим учитељима су данас дочекали предшколце из објеката ,,Невен“ ,,Црвенкапа“ и ,,Првомајски цвет“ ПУ ,,Чика Јова Змај“. Будући ђаци школе су имали прилику да погледају представу која је припремљена за њих а затим су се у сали дружили са старијим другарима и учитељима уз разне друштвене игре, припремљене за децу узраста до седам година. У припреми ове активности учествовали су сви учитељи и ученици четвртог разреда, са циљем да будућим ђацима школе на занимљив начин представе своју школу, да се деца међусобно зближе и забаве, да увежбају логичке и моторичке способности, да се уче стрпљењу и да прихвате и пораз и победу. Више од стотину малишана је уживало у овим занимљивим активностима и тако заједно обележили Дан друштвених игара.