You are currently viewing Награђени ученици ОШ „Свети Сава“ на ликовном и литерарном темату поводом Дечије недеље

,,Шта детету треба да расте до неба“… љубави, природе, среће, другарства…али и од читања се расте, од писања прелепих стихова и речи, од цртања и сликања. Деца то знају па су своје уметничке способности и показала на наградном темату поводом Дечје недеље.

Најуспешнијима додељене су пригодне награде за литерарне и ликовне радове на Књижевној вечери у ОШ ,,Вук Караџић“, 30. новембра. Из школе ,,Свети Сава“ награђени су следећи ученици:

За ликовни рад
1. Софија Деспотовић I1
2. Софија Денчић III3
3. Сава Бачевић IV1
4. Сташа Стефановић V5
5. Тара Јовановић VII2

За литерарни рад
1. Хелена Стојић II1
2. Ивона Глигоријевић II2
3. Невена Јовановић III1
4. Ђурађ Лазаревић IV3
5. Дуња Божић V2
Награду за ликовни рад добила је и Борка Зец из ППГ при школи ,,Свети Сава“. Она је такође награђена књигом и публикацијом радова.

Честитамо свој деци и њиховим менторима.