You are currently viewing Маша Ђигов IV-3 освојила I место на ликовном конкурсу Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” у оквиру обележавања кампање „Октобар – месец правилне исхране” 2023.

Центар за промоцију здравља Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписао је ликовни и литерарни конкурс на тему „Вода је живот, вода је храна – сачувајмо сваку кап” поводом обележавања кампање „Октобар – месец правилне исхране” 2023. године и обележавања „16. oктобра Светског дана хране”, за децу предшколског и школског узраста (основне школе,) у Републици Србији. На конкурс је укупно пристигло преко 400 радова.

Наша ученица Маша Ђигов IV-3 освојила је I место за ликовни рад у категорији млађих разреда.

Честитамо Маши и њеној учитељици Биљани Панић на постигнутом успеху!